Електронен портал на Община Ихтиман : Новини и събития

<< ПОСЛЕДНИ НОВИНИ

[20.10.2013]

ВОЛЕЙБОЛИСТИТЕ НА „БОТЕВ” ПОБЕДИХА „ТЕТЕВЕН ВОЛЕЙ”

Новият сезон на първенството за юноши старша възраст по волейбол започна. Днес в домакински мач между отборите на ВК „Ботев” Ихтиман и „Тетевен Волей” нашите момчета извоюваха първата си победа. Това е мач № 2 от пета група на Държавното първенство, като в групата са шест отбора, от които само първият продължава напред. В три гейма, само за 1 час и 2 минути играта се разви като резултат 25:16, 25:21 и 25:18. Първи съдия на двубоя бе Г. Георгиев, втори – А. Тананов, а секретар Л. Коларова.

Треньорът на юношите ни Петко Карабонев сподели:

„Играта се разви нормално. Доволен съм от момчетата, играха отлично! Ще имаме мачове всяка неделя, предстои ни да пътуваме до Пирдоп. Вчера девойките старша възраст от ВК „Ботев” играха с републиканските шампиони „Марица” Пловдив. Така ще придобият опит за основните състезания през пролетта.”

В залата бе и г-н Георги Илиев, зам.-кмет на община Ихтиман. След състезанието той поздрави победителите и треньора им, като им пожела бъдещи успехи.